De Vlucht

De Vlucht
Schilderij de Vlucht (Foto Museum Blokhuispoort)

Kunstwerk "De Vlucht"

Een prachtig schilderij De Vlucht, 136 cm breed 187 cm lang heeft jaren in het Huis van Bewaring te Leeuwarden gehangen. Het symboliseert de vlucht.

01-07-2020 Veiling Kunst Museum Blokhuispoort.
Het schilderij De Vlucht heeft een nieuwe eigenaar gekregen, Hessel Hijlkema. Hessel had het hoogste bod in de veiling.

De Vlucht
H. Hijlkema van Hijlkema houthandel te Arum (foto Museum Blokhuispoort)